My Favorite Movies
| Themagun0's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 2 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 3 |
BASEketball 1998, R) |
|
| 4 |
Big Trouble in Little China 1986, PG-13) |
|
| 5 |
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Sin City 2005, R) |
|
| 7 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Mad Max 2: The Road Warrior 1981, R) |
|
| 10 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 11 |
The Warriors 1979, R) |
|
| 12 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 13 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 14 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 15 |
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005, PG-13) |
|
| 16 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 17 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999, G) |

















