My Favorite Movies


  thelarakaja80's Rating My Rating
1
The Exorcist 1973,  R)
2
Exorcist II - The Heretic 1977,  R)
3
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
4
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
5
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
6
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
7
Wes Craven's New Nightmare 1994,  R)
8
Twilight 2008,  PG-13)
9
The Runaways 1975,  R)
10
Edgeplay: A Film About The Runaways 2004,  Unrated)
11
imps* 2009,  Unrated)
12
Beverly Hills Chihuahua 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments