My Favorite Movies


  thedammed's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
2
Underworld: Evolution 2006,  R)
3
Queen of the Damned 2002,  R)
4
Interview with the Vampire 1994,  R)
5
The Little Vampire 2000,  PG)
6
Vampire in Brooklyn 1995,  R)
7
Vampire High 2002,  Unrated)
8
Ned Kelly 2004,  R)
9
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
10
Rush Hour 1998,  PG-13)
11
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
12
Romeo Must Die 2000,  R)
13
Dog Soldiers 2002,  R)
14
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
15
Sky High 2005,  PG)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
17
Speed 1994,  R)
18
Speed 2 - Cruise Control 1997,  PG-13)
19
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
20
The Shaggy Dog 2006,  PG)
21
XXX 2002,  PG-13)
22
xXx: State of the Union 2005,  R)
23
X-Men 2000,  PG-13)
24
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
25
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
26
Blood Diamond 2006,  R)
27
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
28
Blood - The Last Vampire 2001,  Unrated)
29
Epic Movie 2007,  PG-13)
30
Haggard 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments