My Favorite Movies
| TheBigDB's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Town 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 8 |
Dickie Roberts - Former Child Star 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 10 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 11 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 13 |
1408 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 19 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002, R) |
|
| 20 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 21 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 22 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 23 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 24 |
American Pie 2 2001, R) |
























