Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  thebettergirl's Rating My Rating
1
Click 2006,  PG-13)
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
awesome movie
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
the best movie i've ever seen
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
really good
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
gr8
6
Saw III 2006,  R)
Saw III
just watched it...woow
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Spanglish 2004,  PG-13)
9
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
cool
10
Underworld 2003,  R)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments