My Favorite Movies
| TheBarold's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 2 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 3 |
Only the Strong 1993, PG-13) |
|
| 4 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 5 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 6 |
The Dark Crystal 1982, PG) |
|
| 7 |
Idiocracy 2006, R) |
|
| 8 |
Fantastic Planet 1973, PG) |
|
| 9 |
Clash of the Titans 1981, PG) |
|
| 10 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 11 |
Kids 1995, NC-17) |











