My Favorite Movies


  1. TFace
  2. Troy

Give list a short description

  TFace's Rating My Rating
1
Superman 1978,  PG)
2
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
best batman movie
3
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
The movie is more than meets the eye. (ya i said it)
4
Lucky Number Slevin 2006,  R)
5
Four Brothers 2005,  R)
6
The Prestige 2006,  PG-13)
The Prestige
awesome ending!!!!
7
Hellboy 2004,  PG-13)
8
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
9
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
One of Smith's best movie. Watch it!
10
The Incredible Hulk 2008,  PG-13)
The Incredible Hulk
it was.... whats the word........ INCREDIBLE!!!!!
11
Superman Returns 2006,  PG-13)
Superman Returns
great movie!
12
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
13
Footloose 1984,  PG)
14
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
action packed
15
Old School 2003,  R)
Old School
Funniest Movie!
16
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
its awesome
17
Scary Movie 2 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments