My Favorite Movies
| texasgal09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Man in the Moon 1991, PG-13) |
|
| 2 |
Thunderbirds 2004, PG) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 7 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 8 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Superman 1978, PG) |
|
| 11 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 14 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 15 |
Liar's Moon 1982, PG) |
|
| 16 |
All About Steve 2009, PG-13) |
|
| 17 |
Dear John 2010, PG-13) |

















