Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  terrifictre's Rating My Rating
1
Glory Road 2006,  PG)
Glory Road
favorite movie ever
2
Step Up 2006,  PG-13)
3
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
channing tatum was in it so yhe movie was perfect
4
Waist Deep 2006,  R)
Waist Deep
action packed hated the ending he should of got caught by the police or died.
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Good movie
6
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
super hilariuos
7
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
channing tatum was in it ! self explanatory
8
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
super funny, i died laughing
9
Material Girls 2006,  PG)
10
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
my fav disney movie besides beauty and the beast
11
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000,  G)
12
The Little Mermaid 1998,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments