My Favorite Movies
| tensaivivi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 3 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 4 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 5 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 6 |
The Promise (Master of Crimson Armor) (Wu ji) 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 9 |
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007, Unrated) |
|
| 10 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Dr. Dolittle 2 2001, PG) |
|
| 12 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |












