Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tencats07's Rating My Rating
1
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
I want to be a Princess!!!
2
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
I want to be a Princess!!!
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Love the Movie!!!
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Love the Movie!!!
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Love the movie!!!
6
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I love Zac, Vanessa, and Corbin!!!
7
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
I love Zac, Vanessa, and Corbin!!!
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
I love Orlando Bloom!!
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
I love Orlando Bloom!!
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
I love Orlando Bloom!!
11
Cinderella 1950,  G)
Cinderella
I'd love to be a Princess!!
12
Cinderella II - Dreams Come True 2002,  G)
Cinderella II - Dreams Come True
I'd love to be a Princess!!
13
Cinderella III: A Twist in Time 2007,  G)
Cinderella III: A Twist in Time
I'd love to be a Princess!!
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
I'd love to be a princess!!
15
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
I love football!!!!!
16
The Prince and Me 2004,  PG)
The Prince and Me
Its better than the 2 one.
17
The Prince and Me 2 2005,  PG)
The Prince and Me 2
I love it!!!
18
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
great movie!!!!!
19
Lost Junction 2003,  R)
Lost Junction
it good and kind of confussing

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments