My Favorite Movies
| tenarofatuan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 4 |
It's a Wonderful Life 1946, G) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
North & South 2005, Unrated) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Enchanted April 1992, PG) |
|
| 10 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 11 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 12 |
300 2007, R) |
|
| 13 |
Batman Begins 2005, PG-13) |













