My Favorite Movies
| TemariNara's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Catwoman 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 6 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 13 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 14 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |


















