My Favorite Movies


  teffyluffy's Rating My Rating
1
Lake Placid 2 2007,  R)
2
Lake Placid 1999,  R)
3
Anacondas: Trail of Blood 2009,  R)
4
Anaconda III 2008,  R)
5
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid 2004,  PG-13)
6
Anaconda 1997,  PG-13)
7
Hell of the Living Dead (Virus)(Zombie Creeping Flesh)(Zombie Inferno)(Night of the Zombies) 1980,  Unrated)
8
House of the Living Dead (Curse of the Dead) (Doctor Maniac) 1973,  PG)
9
Children of the Living Dead 2001,  R)
10
Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave 2005,  R)
11
Return of the Living Dead: Necropolis 2005,  R)
12
Paura nella cittą dei morti viventi (City Of The Living Dead) (The Gates of Hell) 1980,  R)
13
Evil Dead Trap 1988,  Unrated)
14
Shaolin vs. Evil Dead 2005,  Unrated)
15
Evil Dead 2 1987,  R)
16
The Evil Dead 1981,  R)
17
The Exorcist III 1990,  R)
18
Night of the Living Dead 1968,  R)
19
Exorcist II - The Heretic 1977,  R)
20
Exorcist - The Beginning 2004,  R)
21
The Exorcist 1973,  R)
22
Saw V 2008,  R)
23
I Saw What You Did 1965,  Unrated)
24
Saw IV 2007,  R)
25
Saw III 2006,  R)
26
Saw II 2005,  R)
27
Saw 2004,  R)
28
Apocalypto 2006,  R)
29
Resident Evil 2002,  R)
30
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
31
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
32
Scream 3 2000,  R)
33
Scream 2 1997,  R)
34
Scream 1996,  R)
Scream
please dont scream
35
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
this the only one superhero i like
what a such power he have
juz keep it up
fly fly n bring me 2 KLCC
36
The Unborn 2009,  PG-13)
The Unborn
what a good film
its up in ur hand want 2 believe or not
only u can judge how this movie will effect 2 u

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments