My Favorite Movies
| Teebabe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 4 |
The Last King of Scotland 2006, R) |
|
| 5 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 13 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 14 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 15 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 16 |
Blade 1998, R) |
|
| 17 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 18 |
The Mask 1994, PG-13) |


















