My Favorite Movies
| teddybear4uwh's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Dogma 1999, R) |
|
| 3 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 4 |
Hocus Pocus 1993, PG) |
|
| 5 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 6 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Underworld 2003, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 12 |
Stigmata 1999, R) |
|
| 13 |
Grease 1978, PG) |
|
| 14 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Flashdance 1983, R) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 20 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |





















