Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tebugd's Rating My Rating
1
You Don't Mess with the Zohan 2008,  PG-13)
2
Tom and Jerry - Whiskers Away 1952,  G)
3
Tom and Jerry: Paws for a Holiday 2003,  Unrated)
4
Tom and Jerry - The Movie 1993,  G)
5
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
6
Jerry & Tom 1998,  R)
7
What the Deaf Man Heard 1997,  PG)
8
They Shoot Movies, Don't They? 2000,  Unrated)
9
I'll Be Home for Christmas 1997,  Unrated)
10
The Ranger, the Cook, and a Hole in the Sky 2005,  PG)
11
The Demon Lover (The Devil Master)(Coven)(Demon Tower)(Master of Evil)(Demon Master) 1977,  R)
12
Good Rockin' Tonight: The Legacy of Sun Records 2001,  Unrated)
13
Don't Raise the Bridge, Lower the River 1968,  G)
14
That Thing You Do! 1996,  PG)
15
Roar 1981,  PG)
16
The Bellboy 1960,  Unrated)
17
Lord of the Flies 1963,  Unrated)
18
The Ladies Man 1961,  Unrated)
19
The Patsy 1964,  Unrated)
20
Bad Day - WW II 2007,  Unrated)
21
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h 2006,  Unrated)
22
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon 2006,  PG)
23
Dragon Ball Z: The History of Trunks 2000,  Unrated)
24
Dragon Ball: Mystical Adventure 2000,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments