My Favorite Movies
| teartstersama's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cars 2006, G) |
|
| 2 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 3 |
Hidalgo 2004, PG-13) |
|
| 4 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Seabiscuit 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Monster House 2006, PG) |
|
| 7 |
Monty Python's The Meaning of Life 1983, R) |
|
| 8 |
Sonic the Hedgehog: The Movie 1999, G) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |










