Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  TeaMDarK's Rating My Rating
1
Superman Returns 2006,  PG-13)
Superman Returns
pretty good
2
Eragon 2006,  PG)
Eragon
this is so good!
3
Meet the Robinsons 2007,  G)
Meet the Robinsons
nice
4
Happily N'ever After 2006,  PG)
5
Sonic the Hedgehog - Super Sonic 2002,  G)
6
Sonic Christmas Blast 2003,  Unrated)
7
Sonic the Hedgehog: The Movie 1999,  G)
Sonic the Hedgehog: The Movie
omg! i wanna c dis movie! does anyone noe where 2 buy it?
8
Sonic Underground - Dr. Robotnik's Revenge 2003,  G)
Sonic Underground - Dr. Robotnik's Revenge
arrgghh! i wanna c this! funny how sega doesn't make any movies! they'll be way cool!!
9
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
umm not sure
12
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
13
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
omg!! shrek one and two was so good, makes me wanna c this badly!!!
14
TMNT 2007,  PG)
TMNT
kinda boring... cute though
15
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
i wanna c dis, BAD
16
Bleach: Memories of Nobody 2006,  Unrated)
Bleach: Memories of Nobody
omg! i wanna c this!
17
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
omg!! this is so awesome!!! best movie ever!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments