My Favorite Movies
| tazfanatic12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 3 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Daddy, (Danielle Steel's 'Daddy') 1991, Unrated) |
|
| 6 |
My Baby's Daddy 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Space Jam 1996, PG) |
|
| 8 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 9 |
Free Willy 3: The Rescue 1997, PG) |
|
| 10 |
Free Willy 2: The Adventure Home 1995, PG) |
|
| 11 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 12 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Bad Boys II 2003, R) |














