My Favorite Movies
| tazdevil69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Underworld 2003, R) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 5 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Underworld: Evolution 2006, R) |












