My Favorite Movies
| taylyne2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 5 |
Waist Deep 2006, R) |
|
| 6 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 7 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Crossover 2006, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 11 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 12 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 13 |
School for Scoundrels 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |















