My Favorite Movies
| taylor67's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
The Birdcage 1996, R) |
|
| 3 |
Simon Birch 1998, PG) |
|
| 4 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 5 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Jack Frost 2: Revenge of the Mutant Killer Snowman 2000, R) |
|
| 7 |
Jack Frost 1979, Unrated) |
|
| 8 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 9 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, G) |
|
| 10 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 11 |
Santa Claus - The Movie 1985, PG) |
|
| 12 |
Mario Puzo's The Last Don 2000, R) |
|
| 13 |
Herbie Goes to Monte Carlo 1977, G) |
|
| 14 |
Grease 1978, PG) |
|
| 15 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 16 |
How the Grinch Stole Christmas 1965, Unrated) |
|
| 17 |
Ernest Saves Christmas 1988, PG) |
|
| 18 |
A Christmas Carol 1938, Unrated) |
|
| 19 |
National Lampoon's Christmas Vacation 1989, PG-13) |
|
| 20 |
Christmas in Connecticut 1992, Unrated) |




















