My Favorite Movies
| taylor456101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 2 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 3 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 4 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 5 |
Leroy & Stitch 2006, G) |
|
| 6 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 7 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 8 |
Charlotte's Web 2006, G) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
A Troll in Central Park 1994, G) |
|
| 12 |
101 Dalmatians 1996, G) |
|
| 13 |
101 Dalmatians II - Patch's London Adventure 2003, G) |
|
| 14 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 15 |
Cinderella II - Dreams Come True 2002, G) |
|
| 16 |
The Rugrats Movie 1998, G) |
|
| 17 |
Rugrats in Paris - The Movie 2000, G) |
|
| 18 |
Rugrats Go Wild 2003, PG) |
|
| 19 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 20 |
The Many Adventures of Winnie the Pooh 1977, G) |




















