Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  taylor176's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I LOVE this movie!!!!
2
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
3
Click 2006,  PG-13)
Click
Funny but sad!
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Definitly the best one in the series!!
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
this movie is hilarious!..i love the male cheerleaders lol
6
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
7
The Ringer 2005,  PG-13)
8
Sweeney Todd 2005,  Unrated)
9
Baby Mama 2008,  PG-13)
10
Vacancy 2007,  R)
11
The Holiday 2006,  PG-13)
12
27 Dresses 2008,  PG-13)
13
The Lake House 2006,  PG)
The Lake House
Sooo sad but I love it.
14
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
haha i love this movie! dead grandpa in the back of the car lol
15
Rumor Has It 2005,  PG-13)
16
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
i love this movie sooooo much!
17
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
18
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
i just saw that yesterday and its freakin awesome and hilarious!!!!
19
She's the Man 2006,  PG-13)
20
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
i love wedding crashers!!!! (but there are some bad parts lol kathy)
21
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
love it
22
Catch and Release 2007,  PG-13)
23
Because I Said So 2007,  PG-13)
24
Premonition 2007,  PG-13)
25
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
26
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments