My Favorite Movies


  tatortott5978's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
My all time fav movie!
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Daniel I love you so much
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
So GREAT!
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
I LOVE harry potter! I love Daniel Radcliffe, he's so HOT
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Orlando Bloom and Johnny Depp are so HOT in here also love the 2nd one
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Orlando and Johnny are lookin FINE is this also you know good movie also
8
Ella Enchanted 2004,  PG)
Ella Enchanted
I love the claisic Fairy tale story! and Hugh Dancy is in it
9
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
SO...........SO.........SO......... funnay! Amanda Bynes is so hilariuosely funny!
10
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30)
So great and funnay love story
11
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
So sad and i love Mandy Moore she was so emotional in this
12
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
SO,SO,SO,SO sad absolutly a tear jerker
13
Shrek 2001,  PG)
Shrek
Down right, funnay i love Eddie Murphy in this " dolock is....dolock is....dolock is a Perfect place
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
I love all the Harry Potter movies
16
Saw 2004,  R)
Saw
Gorrey and discusting! I loved it but NASTY!
17
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
I saw it and i wan't the DVD
18
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
Love all the stories of clasice fairy tales and all of Anne Hathaways movies
19
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
so caotic
20
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
another great funnay movie gets boring a little bit
21
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
Maid in Manhattan
ok
thats about it
22
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
Hilary Duff can not act at all
23
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
great story board
24
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
kinda boring im not really into musicals

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments