My Favorite Movies
| tatoo11999's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 5 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 7 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 8 |
Lean on Me 1989, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 14 |
Shrek the Third 2007, PG) |














