My Favorite Movies


  tashima's Rating My Rating
1
This Christmas 2007,  PG-13)
This Christmas
chris brown is in this hot movie of hes
2
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
stomp the yard is the best dam movie ever
3
Lilo & Stitch 2003,  G)
Lilo & Stitch
kid movie but it was kool
4
American Pie 1999,  R)
American Pie
fuunnny but gross
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
kool not
6
50 Cent - Refuse to Die 2002,  Unrated)
50 Cent - Refuse to Die
i want to see
7
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
50 cent is soooo hot
8
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
good show
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
wonderful
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
kool
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
it is the best hot movie ever
13
Wow! 1990,  Unrated)
Wow!
i dont now what is this wow thing
14
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
tokyo drift is soo the best movie i ever watched

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments