My Favorite Movies


  tasharib01's Rating My Rating
1
Hustle & Flow 2004,  R)
2
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
3
Cabin Fever 2002,  R)
4
Bride of Chucky 1998,  R)
5
Final Destination 3 2006,  R)
6
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
7
8 Mile 2002,  R)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
The Amityville Horror 1979,  R)
10
Jeepers Creepers 2001,  R)
11
Scarface 1983,  R)
12
Scary Movie 2000,  R)
13
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
14
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
15
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
16
Final Destination 2000,  R)
17
Dawn of the Dead 2004,  R)
18
Step Up 2006,  PG-13)
19
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
20
Saw III 2006,  R)
21
Woo 1998,  R)
22
Hard Target 1993,  R)
23
Snakes on a Plane 2006,  R)
24
Soul Plane 2004,  R)
25
Love and Basketball 2000,  PG-13)
26
The Color Purple 1985,  PG-13)
27
The Players Club 1998,  R)
28
How to Be a Player 1997,  R)
29
Seed Of Chucky 2004,  R)
30
Four Brothers 2005,  R)
31
Blood Brothers 1973,  Unrated)
32
The Brothers 2001,  R)
33
Juice 1992,  R)
34
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996,  R)
35
Too Young to Be a Dad 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments