My Favorite Movies
| tararoth88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Thomas Crown Affair 1999, R) |
|
| 2 |
After the Sunset 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 4 |
The World Is Not Enough 1999, PG-13) |
|
| 5 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Laws of Attraction 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Tomorrow Never Dies 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Dante's Peak 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Taffin 1988, R) |
|
| 10 |
Good Will Hunting 1997, R) |
|
| 11 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 12 |
Robinson Crusoe 1996, PG-13) |
|
| 13 |
Troy 2004, R) |
|
| 14 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 15 |
Grosse Pointe Blank 1997, R) |
|
| 16 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 17 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 18 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 19 |
Tom and Huck 1996, PG) |



















