My Favorite Movies
| taraking79's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 2 |
Wanted 2008, R) |
|
| 3 |
Auntie Mame 1958, Unrated) |
|
| 4 |
Imitation of Life 1934, Unrated) |
|
| 5 |
Annie 1981, PG) |
|
| 6 |
The Bodyguard 1992, R) |
|
| 7 |
Eraser 1996, R) |
|
| 8 |
The Great Debaters 2007, PG-13) |
|
| 9 |
American History X 1998, R) |
|
| 10 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |










