My Favorite Movies
chick flcks
| tara02242007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 14 |
A Christmas Story 1983, PG) |














