My Favorite Movies


  tantor18's Rating My Rating
1
Léon (The Professional) 1994,  R)
2
The Godfather, Part II 1974,  R)
3
The Pianist 2002,  R)
4
Tamara 2005,  R)
5
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
6
Men in Black II 2002,  PG-13)
7
Men in Black 1997,  PG-13)
8
Top Gun 1986,  PG)
9
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
10
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
Underworld: Evolution 2006,  R)
13
Underworld 2003,  R)
14
American Pie 1999,  R)
15
American Pie 2 2001,  R)
16
Blade: Trinity 2004,  R)
17
Blade 1998,  R)
Blade
good
18
Blade II 2002,  R)
19
Seven (Se7en) 1995,  R)
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
21
The Terminator 1984,  R)
22
The Color Purple 1985,  PG-13)
23
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
24
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
25
True Romance 1993,  R)
26
X-Men 2000,  PG-13)
27
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
28
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
30
The Champ 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments