My Favorite Movies
Me encantan las comedias románticas. Se nota?
| taniatll's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 2 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 3 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 4 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 5 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Made of Honor 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 9 |
The Jane Austen Book Club 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 11 |
Sense and Sensibility 1995, PG) |
|
| 12 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 13 |
Suburban Girl 2007, PG-13) |













