My Favorite Movies
| Tammy1979's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Mission To Mars 2000, PG) |
|
| 4 |
The Long Kiss Goodnight 1996, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Ghosts of Mars 2001, R) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
Walking Tall 2004, PG-13) |










