My Favorite Movies
| TAMEKA's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 2 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 5 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 6 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 7 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 8 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Blade 1998, R) |
|
| 14 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 15 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 16 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 17 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 18 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 19 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 20 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 21 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 22 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 23 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 24 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Open Season 2006, PG) |

























