My Favorite Movies


  tambrasimons's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
2
The Covenant 2006,  PG-13)
3
Eragon 2006,  PG)
4
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
5
Norbit 2007,  PG-13)
6
The Scorpion King 2002,  PG-13)
7
Interview with the Vampire 1994,  R)
8
Rocky IV 1985,  PG)
9
Jackass: Number Two 2006,  R)
10
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
11
The Green Mile 1999,  R)
12
Rocky Balboa 2006,  PG)
13
Meet the Parents 2000,  PG-13)
14
Ghost 1990,  PG-13)
15
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
16
Anaconda 1997,  PG-13)
17
Step Up 2006,  PG-13)
18
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
19
The Mummy 1999,  PG-13)
20
Bringing Down The House 2003,  PG-13)
21
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
22
The Hills Have Eyes 2006,  R)
23
Hannibal Rising 2007,  R)
24
Just Like Heaven 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments