Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Talon556's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
2
Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God 2005,  Unrated)
3
Dragonheart 1986,  PG-13)
4
Dragonheart - A New Beginning 2000,  PG)
5
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
6
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
7
Eragon 2006,  PG)
Eragon
Awesome......
8
Kindergarten Cop 1990,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments