My Favorite Movies


  talmon1126's Rating My Rating
1
The Abandoned 2007,  R)
2
Adventures in Babysitting 1987,  PG-13)
3
Aeon Flux 2005,  PG-13)
4
After Midnight 1989,  R)
5
Airplane 2 - The Sequel 1982,  PG)
6
Alien Hunter 2003,  R)
7
Alien Lockdown 2004,  R)
8
Alien Resurrection 1997,  R)
9
Aliens 1986,  R)
10
An American Haunting 2006,  PG-13)
11
The Amityville Horror 2005,  R)
12
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid 2004,  PG-13)
13
Anatomy (Anatomie) 2000,  R)
14
April Fool's Day 1986,  R)
15
Army of Darkness 1993,  R)
16
Assault on Precinct 13 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments