Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  taliesyn28's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
War of the Worlds 2005,  PG-13)
7
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
8
Pretty Woman 1990,  R)
9
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
12
Wedding Crashers 2005,  R)
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
14
8 Mile 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments