My Favorite Movies
| taleighgorman's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 2 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |
|
| 3 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 4 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 5 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 8 |
Barbershop 2 - Back in Business 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 13 |
Fat Albert 2004, PG) |
|
| 14 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 15 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 18 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 19 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 20 |
11:14 2003, R) |
|
| 21 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 22 |
Little Manhattan 2005, PG) |
|
| 23 |
Stuart Little 2 2002, PG) |
|
| 24 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 25 |
Ghost Ship 2002, R) |

























