My Favorite Movies


  tajiri7's Rating My Rating
1
Die Hard 1988,  R)
2
Face/Off 1997,  R)
3
Coming to America 1988,  R)
4
Armageddon 1998,  PG-13)
5
The Punisher 2004,  R)
6
Kiss of the Dragon 2001,  R)
7
Enter the Dragon 1973,  R)
8
Basic 2003,  R)
9
Romeo Must Die 2000,  R)
10
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
11
Live and Let Die 1973,  PG)
12
Rush Hour 1998,  PG-13)
13
Superman II 1981,  PG)
14
Spider-Man 2002,  PG-13)
15
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
16
Along Came a Spider 2001,  R)
17
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
18
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
The Bourne Ultimatum
Bourne at his best.....pt 4 anyboby
19
Disaster Movie 2008,  PG-13)
Disaster Movie
The best one of the bunch by far.......
20
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments