My Favorite Movies


  taiwocats's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
2
Home Alone 1990,  PG)
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
4
Longest Nite 1998,  Unrated)
5
Are We There Yet? 2003,  PG)
6
Are We Done Yet? 2007,  PG)
7
Black Mask 1997,  R)
8
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
9
The Legend ,  Unrated)
10
Kiss of the Dragon 2001,  R)
11
Romeo Must Die 2000,  R)
12
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
13
Rush Hour 1998,  PG-13)
14
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
15
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
16
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) 1973,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments