My Favorite Movies
| taiser10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 2 |
The Death Collector (Family Enforcer) 1976, R) |
|
| 3 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 4 |
Wu long tian shi zhao ji gui (Kung Fu Zombie) 2002, R) |
|
| 5 |
Everyone Is Kung Fu Fighting:Reloaded 2003, Unrated) |
|
| 6 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 7 |
The Man in the Iron Mask 1977, R) |
|
| 8 |
Son of the Mask 2005, PG) |
|
| 9 |
The Monkey's Mask 2000, R) |
|
| 10 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Dead Or Alive 2001, Unrated) |
|
| 12 |
Buried Alive 1990, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Hollow Man 2000, R) |
|
| 15 |
Hollow Man II 2006, R) |
|
| 16 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 17 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 20 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |



















