My Favorite Movies
| tailahalling's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shooter 2007, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 5 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 6 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 7 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 9 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 10 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 13 |
300 2007, R) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 19 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 20 |
White Chicks 2004, PG-13) |




















