My Favorite Movies
| Tabraea's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hellboy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Craft 1996, R) |
|
| 3 |
The Crow 1994, R) |
|
| 4 |
Mannequin 1987, PG) |
|
| 5 |
Crash 2005, R) |
|
| 6 |
The Marsh 2006, R) |
|
| 7 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Iron Eagle III - Aces 1992, R) |
|
| 9 |
The Bucket List 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Somewhere in Time 1980, PG) |
|
| 11 |
Charlotte's Web 1973, G) |
|
| 12 |
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) 2008, PG-13) |












