My Favorite Movies
| Synysterly1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 2 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 3 |
Scream 1996, R) |
|
| 4 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 5 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 6 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 8 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Signs 2002, PG-13) |













