Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sylvom1's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
2
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
3
Rocky 1976,  PG)
4
Rocky IV 1985,  PG)
5
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
6
The Omen 2006,  R)
7
Top Gun 1986,  PG)
8
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
9
Over the Top 1986,  PG)
10
Scent of a Woman 1992,  R)
11
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
12
Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy 2004,  Unrated)
13
Rocky: The Rebel 2005,  Unrated)
14
Rocky V 1990,  PG-13)
15
Rocky III 1982,  PG)
16
Rocky II 1979,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments