My Favorite Movies
| Sylkken's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Swingers 1996, R) |
|
| 2 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 5 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 6 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 7 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 8 |
Munich 2005, R) |
|
| 9 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 12 |
Rocky 1976, PG) |












