My Favorite Movies
| sydneyeee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 6 |
The Big Bounce 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 9 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 11 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Stealth 2005, PG-13) |












